VLASTNÍ STANY A KARAVANY

Váš dům, váš hrad

V kempu je k dispozici 0,5 ha pro stanování a 0,5 ha stání pro přívěsy s el. přípojkami.

 

CENA OD 90 KČ / OSOBA / NOC

Kompletní ceník

CHATA RD

4 lůžka, vlastní WC, sprcha, kuchyňka

Chatky RD (z historického označení Rudné Doly) jsou umístěny mírně stranou hlavního dění – v klidné části kempu vsazeny do zeleně tvoří vlastní „čtvrť“ s malým náměstíčkem a hřištěm na míčové hry. Oproti ostatním možnostem ubytování nabízejí zejména vlastní sociální zařízení a kuchyňku, takže jsou vhodné i pro dovolenou s malými dětmi.

Chatka 1 a 12 vhodná pro větší kolektiv

 

CENA OD 250 KČ / OSOBA / NOC

Kompletní ceník

CHATA KVĚTA

4 lůžka, stůl, židle, skříň, chladnička

Chatky Květa lemují kemp po jeho jihovýchodní a severozápadní straně. Část chatek je v průběhu dne v přirozeném stínu přiléhajícího lesa, část je vystavena slunečním paprskům – můžete si vybrat. Kromě základního vybavení je v chatkách k dispozici lednička, nabízí se možnost venkovního posezení a oproti chatkám typu „Buňka“ nabízí malou předsíňku a o něco větší vnitřní prostor.

 

CENA OD 180 KČ / OSOBA / NOC

Kompletní ceník

CHATKA BUŇKA

4 lůžka, stůl, židle, skříň, chladnička

Chatky typu „Buňka“ lemují jižní okraj kempu a splňují veškeré požadavky na nenáročné ubytování menší skupinky. Kromě základního vybavení je k dispozici i lednička a malá veranda pro venkovní posezení. Po většinu dne jsou chatky chráněny před sluncem v přirozeném stínu bezprostředně přiléhajícího lesního porostu.

 

CENA OD 150 KČ / OSOBA / NOC

Kompletní ceník

MARINGOTKA

4 lůžka, stůl, židle, skříň, malá kuchyňka, bez vody

Nenáročné ubytování pro menší skupinky. Kromě základního vybavení nábytkem je k dispozici malá veranda pro venkovní posezení.

 

CENA OD 180 KČ / OSOBA / NOC

Kompletní ceník