Služby přesně na míru

A úsměv od personálu navíc!

Vybavení kempu

Návštěvníkům nabízíme plně vybavený kemp s veškerým zázemím, připojením na 220V a Wi-Fi, umývárny, sprchy s teplou vodou (mincovní automat), splachovací WC, kuchyňka se sporáky, vařiči, chladícími boxy, lednicemi a dřezy na mytí nádobí. Dále je zde hřiště, stolní tenis a možnost zapůjčení společenských her nebo sportovního vybavení. V areálu je umístěna restaurace s vlastní kuchyní a prodejem základních potravin.

V době mimo letní prázdniny je možno využít areál autokempu k pořádání školních výletů, škol v přírodě nebo jiných kulturních či sportovních akcí. V těchto případech jsou ceny smluvní.

Aktivity v kempu

Hřiště na míčové hry, stolní tenis, bikepark…

Našim hostům je přímo v areálu kempu k dispozici hřiště na míčové hry i stoly na ping-pong, k zapůjčení máme sportovní vybavení, badminton, petangue, společenské hry. Nedaleko kempu je bikepark a cyklistické sjezdové traily.

Restaurace v kempu

Nápoje, mlsky, rychlé občerstvení, jídelní a pizza men

Součástí našeho kempu je i restaurace s celodenním provozem, takže ať už vám jde o dodržování pitného režimu v parném létě nebo máte chuť něco zakousnout, je vám k dispozici denní bar i kuchyně s rychlým občerstvením, plnohodnotným jídelním menu a naší skvělou pizzou přímo z pece.

Přehrada Lučina

Přírodní koupání v nedaleké vodní nádrži

Pro zájemce o přírodní koupání je nedaleko kempu možnost svlažit se ve vodní nádrži Lučina, která má rozlohu asi 2 ha, travnatou i oblázkovou pláž, pozvolný i umělý přístup do vody (betonové schody), hloubku pro děti i zdatné plavce, skokanský můstek i skluzavku. Přemýšlíme, jestli tam něco chybí, ale napadají nás asi jen sinice.

Pro dětičky

Pískoviště a prolézačky přímo v areálu

Děti milují hraní si na písku a proto máme v areálu kempu pískoviště s celodenním přírodním stínem a také prolézačku se skluzavkou a malou lezeckou stěnou. To vše na dohled od vašeho stanu nebo chatky, takže jediné, o co se musíte starat vy, je nezapomenout si děti na noc vyzvednout 🙂