OD 1. ŘÍJNA DO 30. DUBNA JE KEMP V REŽIMU SPÁNKU! TĚŠÍME SE, AŽ SE S VÁMI UVIDÍME OD 1. KVĚTNA 2024!

LUČINAAUTOKEMP
Jižní Morava / Slovácko

360° prohlídka

Ubytování

Vlastní stany a karavany

Váš dům, váš hrad

V kempu je k dispozici 0,5 ha pro stanování a 0,5 ha stání pro přívěsy s el. přípojkami.

Cena od 90 Kč/os./noc

Chata RD

4 lůžka, vlastní WC, sprcha, kuchyňka

Chatky RD (z historického označení Rudné Doly) jsou umístěny mírně stranou hlavního dění - v klidné části kempu vsazeny do zeleně tvoří vlastní "čtvrť" s malým náměstíčkem. Oproti ostatním možnostem ubytování nabízejí zejména vlastní sociální zařízení a kuchyňku, takže jsou vhodné i pro dovolenou s malými dětmi.

Chatka 1 a 12 vhodná pro větší kolektiv

Cena od 330 Kč/os./noc

Chata Květa

4 lůžka, stůl, židle, skříň, chladnička

Chatky Květa lemují kemp po jeho jihovýchodní a severozápadní straně. Část chatek je v průběhu dne v přirozeném stínu přiléhajícího lesa, část je vystavena slunečním paprskům - můžete si vybrat. Kromě základního vybavení je v chatkách k dispozici lednička, nabízí se možnost venkovního posezení a oproti chatkám typu "Buňka" nabízí malou předsíňku a o něco větší vnitřní prostor.

Cena od 230 Kč/os./noc

Chatka Buňka

4 lůžka, stůl, židle, skříň, chladnička

Chatky typu "Buňka" lemují jižní okraj kempu a splňují veškeré požadavky na nenáročné ubytování menší skupinky. Kromě základního vybavení je k dispozici i lednička a malá veranda pro venkovní posezení. Po většinu dne jsou chatky chráněny před sluncem v přirozeném stínu bezprostředně přiléhajícího lesního porostu.

Cena od 210 Kč/os./noc

Maringotka

4 lůžka, stůl, židle, skříň, malá kuchyňka, bez vody

Nenáročné ubytování pro menší skupinky. Kromě základního vybavení nábytkem je k dispozici malá veranda pro venkovní posezení.

Cena od 230 Kč/os./noc

Počasí

LUČINA